wtorek, 15 lutego 2011

Ściereczka konkursowa
Ściereczka konkursowa.
Kto napisze w komentarzach /po polsku/ najfajniejszy tekst/2,3 zdania/ pod obrazkiem w gazecie "Weekly wash" -ściereczkę dostaje gratis
O 20.00 kończymy zabawę.
Email: lucynakusek@op.pl
Osoby zainteresowane proszę o komentarz i maila.

6 komentarzy:

 1. Nigdy więcej operacji plastycznych!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przesadziła z kreatywnością-Jak donoszą dobrze poinformowane źródła Pani M.- autorka słynnego bloga kulinarnego "latający rondel" w ramach kolejnej kreacji kulinarnej udowodniła,ze dosłowne traktowanie przenośni może skończyć się niemal tragicznie. Ciąg dalszy na jej nowym blogu- "Rondel atakuje!"

  OdpowiedzUsuń
 3. Ważny komunikat!!!Wczoraj w godzinach popołudniowych na blogu 'Pchli Targ2" rozdawano za darmo ściereczki ..reakcje przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów,przekupy darły się i szarpały a..oto skutki -uprasza sie o zaniechanie podobnych rozdawanek...
  -Pozdrawiam Brygida-

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwaga! Zaglądanie na pchli targ zagraża zdrowiu a nawet życiu czytelników! Jak donosi weekly wash jedna z nas ucierpiała na skutek jednoczesnego gotowania i blogowania, rondel wyskoczył jej z rąk i narobił strasznych szkód doprowadzając do poważnych uszkodzeń ciała. Bohaterka artykułu poświęciła się na próżno, bowiem skupiając całą swoją uwagę na latającym rondlu i swoim cierpieniu i tak nie zdążyła zarezerwować upragnionej ściereczki.

  Pozdrawiam, Justyna

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne komentarze.
  No i mam problem,lecz po dłuższym zastanowieniu i rodzinnych konsultacjach ogłaszam co nastepuje:
  - pierwsze miejsce - Justynka /ściereczka z postu/,
  -drugie miejsce- Brygida/ściereczka niespodzianka/
  - trzecie miejsce-OLQA /ściereczka niespodzianka/
  - czwarte miejsce-annik75/ściereczka niespodzianka/
  Wszystkie nagrodzone uczestniczki konkursu proszę o kontakt na maila/w tytule proszę napisać "konkurs ściereczkowy"/, no i oczywiście bardzo dziękuję za uczestnictwo w zabawie.
  Pozdrawiam Lucyna

  OdpowiedzUsuń

Szukaj na tym blogu