środa, 23 grudnia 2009

Talerze w stylu vintage lub shabby schic


4 białe talerze śniadaniowe szerokości 19,5 cm (przekątna 24 cm) z szarobeżowymi przetarciami na wypukłościach dekoracyjnego brzegu. Talerze nie są idealnie jednakowe, różnią się wyrazistością wzoru.
Obrazek jest skanem, a nie fotografią, stąd wrażenie,że wewnątrz jest szary, w rzeczywistości śmietanowobiały. Cena z przesyłką 22 zł.
skrzat.ka małpa wp.pl

poniedziałek, 21 grudnia 2009

Jagodowy naszyjnik




Mam do sprzedania własnej roboty naszyjnik z kulek owiniętych nićmi i drewnianych koralików nanizanych na wstążkę. Długość ok. 65 cm, nieużywany, cena 15 zł + koszty wysyłki.

niedziela, 20 grudnia 2009

Serwetka z haftem krzyżykowym!

Witam!
Mam do zaoferowania serwete z haftem krzyżykowym o wymiarach 83cm/83cm.Z jednej strony serwetki jest kilkanaście małych plamek (bardzo możliwe, że da się je wywabić).
Cena: 5zl+koszt przesyłki
kontakt: lucynakusek@op.pl






























Serweta z haftem w różyczki!

Witam!
Mam do zaoferowania serwetę z haftem w różyczki i delikatnym popielatym obszyciem o wymiarach 83cm/83cm.
Cena:10zł+koszt przesyłki
kontakt: lucynakusek@op.pl











Serweta z haftem richelie!

Witam!
Mam do zaoferowania serwetę z haftem richelie o wymiarach 77cm/77cm. Polecam bo naprawdę piękna.
Cena: 11zl+koszt przesyłki
kontakt: lucynakusek@op.pl













Piękna śnieżnobiała serweta!

Witam!
Mam do zaoferowania śnieżnobiałą serwetkę z białym haftem i mereżką o wymiarach 83cm/80cm.
cena:11zł+koszt przesylki
kontakt: lucynakusek@op.pl
















Piękna bawełniana serwetka w róże!

Witam!
Mam do zaoferowania bielutką serwetę w delikatne różowe kwiatuszki z zielonymi obszyciami o wymiarach: 80cm/78cm.
Cena:11zł+koszt przesyłki
kontakt: lucynakusek@op.pl




Obrusik z ręcznym haftem!

Witam!
Mam do zaoferowania bawełniany obrusik z ręcznym haftem o wymiarach 75 cm/86 cm.
Cena: 7zl+koszt przesyłki
Kontakt: lucynakusek@op.pl













Biały, bawełniany obrus!

Witam!
Mam do zaoferowania biały, bawełniany obrus z koronkową wstawką i mereżką o wymiarach 90cm/96cm.
Cena: 9zl+koszt przesyłki.
Kontakt: lucynakusek@op.pl

Bawełniany, brazylijski lambrekin świąteczny!

Witam!
Mam do zaoferowania bawełniany, brazylijski lambrekin świąteczny.
Szerokość 193cm, długość na środku 32cm, a po bokach 80cm.
Tunelik na karnisz o szerokości 3cm.
Cena lambrekinu to: 26zł+koszt przesyłki.





























Świąteczny lambrekin w gwiazdy betlejemskie!

Witam!
Mam do zaoferowania 2 (takie same) lambrekiny bawełniane z motywem świątecznym, każdy o wymiarach 134cm / 37cm
(tunelik na karnisz - 4cm).
Cena kompletu: 18zł+koszt przesyłki
Kontakt: lucynakusek@op.pl




Komplet 4 serwetek świątecznych!

Witam!
Mam do zaoferowania komplet czterech serwetek świątecznych:





Wymiary:
97 cm/47 cm








Średnica:
35cm








Wymiary:
47 cm/ 32 cm









Wymiary:
86 cm/40 cm




Wszystkie serwetki w kolorze ecru, z bordową lamówką i delikatnymi złoceniami. Cena kompletu: 26zł+koszty przesyłki.
Kontakt:
lucynakusek@op.pl
---------------------------------------------------------
Proszę nie sugerować się datą na zdjęciach

sobota, 12 grudnia 2009

zegar z aniołkiem Rafaela


Mam do sprzedania drewniany zegar z aniołkiem Rafaela. Przecierany na złoto. Wymiary 18cm*18cm. Cena 20zł + koszty wysyłki (świecznik na tealight gratis). Kontakt: martyha77@wp.pl

aniołek brązowy

Mam do sprzedania brązowego aniołka grającego na trąbce. Do powieszenia. Wymiary: wysokość 13cm, rozpiętość skrzydeł 8cm. Cena 10zł + koszty wysyłki. Kontakt: martyha77@wp.pl

bialy aniołek


Mam do sprzedania małego białego aniołka, grającego na harfie. Aniołek jest nieduży. Wymiary: wysokość 8cm, szerokość 10cm. Cena 10zł + koszty wysyłki. Kontakt: martyha77@wp.pl

czwartek, 10 grudnia 2009

Świecznik z klimatem


Mam do zaoferowania przepiękny metalowy świecznik ,czarny z przetarciami złotymi.Wymiary 26x18.
cena 19 zł + koszt przesyłki.
Kontakt:fioneczka5@gazeta.pl
Serdecznie zapraszam.

niedziela, 6 grudnia 2009

PINOKIO- C. Collodi


Wszystkim znana dobrze opowieść dla dzieci o wystruganym z drewna pajacyku w tłumaczeniu Agnieszki Piotrowskiej. Wyd. Nasza księgarnia.


Cena 8zł + przesyłka (ok. 2,50)
moon.shadow@gazeta.pl

Zbiór zadań z matematyki


Mam do sprzedania książkę z zadaniami z matematyki przygotowującymi do egzaminu gimnazjalnego.Książka podzielona na 15 odrębnych testów o różnej tematyce + szczegółowe odpowiedzi. Jak nowa.


"Potrafię obliczyć! Zbiór zadań dla uczniów klas I-III gimnazjum"
wyd. Seneka
Format: A4, Stron: 104
Okładka: miękka

cena: 12 zł + przesyłka (2,50 - list zwykły)
moon.shadow@gazeta.pl

sobota, 5 grudnia 2009

Sprzedam


Sprzedam śliczną świnkę skarbonkę do odkładania pieniążków. Jej wymiary to 15x10 cm. Świnka jest z ceramiki w kolorystyce takiej jak na zdjęciu. Cena to 5 zł + koszt przesyłki.
kontakt: weronika-maria@wp.pl
Pozdrawiam

Sprzedam


Sprzedam ramkę na zdjęcie 10x15 . Ramka jest używana ale mało zniszczona. Nadaje się do postawienia i do powieszenia. Niestety zmieniła mi się koncepcja dekoracyjna i już mi nie pasuje.
Cena to 5 zł + koszt przesyłki.
kontakt: weronika-maria@wp.pl
Pozdrawiam...

środa, 2 grudnia 2009

Jeszcze jedna sukieneczka ...


... dla młodej elegantki ... rozmiarowo mniejsza niż poprzednia przeze mnie wystawiona sukienka. W kolorze bordo. Bez żadnych śladów użytkowania ... założona przez córkę kilka razy na rodzinne uroczystości. Przepraszam, że nie zdążyłam jej uprasować do zdjęcia, ale przed wysyłką na pewno to zrobię :)



Wymiary sukienki:
długość całkowita - ok 70 cm
długość karczka - 21 cm
długość spódnicy - 50 cm
długość rękawa od ramienia - 39 cm
długość rękawa od pachy - 31 cm
szerokość karczka pod pachami - 35 cm x 2

Sukieneczka śliczna ... uszyta jest z delikatnego aksamitu z taftowym kołnierzykiem w kratkę i taką samą wstawką w pasie. Z tyłu wiązanie takim samym taftowym sznureczkiem, a na całej długości karczku guziczki. Dodatkowo pomiędzy  wstawką a karczkiem z przodu wyszyta różana gałązka.





Cena? Tylko 23 zł + koszty przesyłki ... warto, bo sukieneczka naprawdę jest śliczna :)

Chętnych proszę o pozostawienie komentarza i o potwierdzenie chęci zakupu na maila widocznego w moim profilu.

Dziękuję

środa, 25 listopada 2009

IGIELNIK KWIAT JABŁONI



Płócienny woreczek na drobiazgi do szycia (20x13 cm) z przymocowanym do niego igielnikiem w kształcie kwiatu jabłoni

cena 12 zł przesyłka gratis
kontakt: binicja@gmail.com

MAKOWY IGIELNIK


Płócienny woreczek na drobiazgi do szycia (20x13 cm) z przymocowanym do niego makowym igielnikiem

cena 12 zł przesyłka gratis
kontakt: binicja@gmail.com

poniedziałek, 23 listopada 2009

3 drewniane niedźwiadki


3 muzykalne niedźwiadki - 14 cm


cena: 12 zł/ 3 szt (+ koszty przesyłki)


kontakt: ania1706@poczta.onet.eu

Dwie duże poszewki na poduszki


Witam

Zapraszam do zakupu dwóch fajnych poszewek. Rozmiar dość niestandardowy, ja wkładałam do jednej dwa jaśki. Uszyte są z solidnego materiału. Idealnie pasowały do stylu marynarskiego, który dominował swego czasu w pokoju mojej córki.



Cena: 12 zł/ 2 szt. (+ koszty przesyłki)


niedziela, 22 listopada 2009

WAŻNE!!

podbijam:

Witajcie,

nie lubię pisać takich postów i tym bardziej używać w nich wykrzykników ale...

Upominam o przestrzeganie regulaminu!

Pchli Targ to nie targowisko i nie traktujcie go w taki sposób...

Sprzedaż odbywa się na zasadzie komentarzy - osoba, która pierwsza wyrazi pod postem chęć zakupu jest automatycznie właścicielem przedmiotu (chyba że wpłyną na to inne rzeczy takie jak np brak wpłaty).

Niedopuszczalne jest sprzedawanie rzeczy bez komentarzy!!! osoby, które dopuszczą się takich procederów będą usuwane z Pchlego Targu...

Przykro mi, że muszę Wam to pisać - ale przypominam, że wyrażając chęć na korzystanie z tego miejsca zgadzaliście się na przestrzeganie regulaminu...

pozatym proszę ładnie o ZMIANE STATUSÓW na aktualne (czyli np. sprzedane) bądź USUWANIE sprzedanych przedmiotów.

Mam szczerą nadzieję, że to mój ostatni post w takim stylu.

pozdrawiam
odynka

ps. jako, że moje prośby są lekceważone co jakiś czas będę czyściła targowisko ze wszystkich postów, przy których komentarze sugerują, że produkt został sprzedany...

poniedziałek, 16 listopada 2009

Sprzedam nowe balerinki

Sprzedam nowe balerinki.

Rozmiar: 36

Długość wkładki wewnętrznej: około 23cm

Materiał:
Na zewnątrz skóra ekologiczna
Wewnątrz skóra naturalna










Cena 17zł + 9zł za paczkę

Kontakt - ollalaa24@wp.pl

Dałam za nie 35zł, w sklepie wydawały mi się dobre, a w domu okazało się, że jednak cisną.

Sprzedam firankę KUBUŚ PUCHATEK

Sprzedam firankę z motywem Kubusia Puchatka.

Firanka uszyta jest z białego z woalu, z nadrukiem Kubusia Puchatka, wykończona dołem białą atłasową lamówką.

Do firanki przyszyta jest już taśma o szerokości 3cm. Taka taśma nazywa się chyba "smok".

Wymiary firan:
60cm wysokości
i
ok.210cm szerokości przed zmarszczeniem.

Firanka jest nowa




Cena: 20zł w tym koszt przesyłki.

Kontakt: ollalaa24@wp.pl

czwartek, 12 listopada 2009

URZEKAJĄCA


Bardzo znana teraz książka "Urzekająca"- odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy , Stasi & John Eldredge, stan jak nowa , lekko zagięte różki na okładce
cena 15 zł + wysyłka

po komentarzyku poproszę o maila na adres monikastachowska1@wp.pl

DRUGI WOJTUŚ


Książeczka "Drugi Wojtuś " z dzieciństwa wielu z nas :)) autorstwa Mieczysławy Buczkówny , stan - jak na swoje lata oceniam na bardzo dobry :), przetarcia na okładce i 1 zagięta strona
cena 5 zł + wysyłka

po komentarzyku poproszę o maila na adres monikastachowska1@wp.pl

Tygielek


Sprzedam tygielek do kawy - stary. Cena 15 PLN + koszty wysyłki. Możliwy odbiór własny w Warszawie (Ursynów) lub w Piasecznie.


wazon z laki


Sprzedam wazon z laki, wysokość 34 cm, średnica na górze 6 cm, średnica w najszerszym miejscu ok. 13 cm. Cena 25 PLN + koszty wysyłki. Możliwy odbiór własny w Warszawie (Ursynów) lub w Piasecznie.

adres e-mail: mb75@gazeta.pl

Wazon szklany - zielony


Sprzedam wazon szklany, zielony. W dolnej części nalot od wody, drobne uszczerbienie na górnej krawędzi. Wysokość 30 cm, średnica na górze 10 cm. Cena 25 PLN + koszty wysyłki. Możliwy odbiór własny w Warszawie (Ursynów) lub w Piasecznie.

adres e-mail: mb75@gazeta.pl

RAMKA- sprzedam


SPRZEDAM NOWĄ RAMKĘ składaną , po lewej stronie od tyłu  wkłada się zdjęcie dziecka, a po prawej stronie robi sie odcisk rączki z gipsu załączonego w woreczku; ładna, gruba z mdf; można podekupażować, wym. jednej ramki 18x22 cm polecam, 15 zł +10 wysyłka

POLAREK-SPRZEDAM

]
SPRZEDAM POLAREK DLA DZIEWCZYNKI 5-7 LAT, STAN DOBRY, 4 ZŁ +6 wysyłka

BLEZER- SPRZEDAM


sprzedam fajny blezer dla chłopca , stan dobry , 128 cm, 5 zł + 7 wysyłka

Kamizelka -sprzedam


sprzedam całkiem nową kamizelkę, synek nie chce nosić " bo takie noszą kujony" hi, hi, 128 cm, firma Pulcino. 10 zł +6 przesylka

NA KARNAWAŁ-sprzedam


Sprzedam komplet -spodniczka i peleryna na karnawał dla małej dziewczynki 3-4 lata IKEA,trochę pozaciągane nitki 4 ZŁ +przesylka 5zł

BLUZKA -ZARA- SPRZEDAM


SPRZEDAM po moim synku polo firmy Zara, stan dobry, noszona tylko na apele szkolne, 110cm, 5 zł wysyłka 5

niedziela, 8 listopada 2009

SPODNIE SNIEGOWE-sprzedam


SPRZEDAM spodnie sniegowe po córce, na polarku, 8-9 lat, 10 zł +10 zł przesyłka  apandana@gmail.com

KURTKA -SPRZEDAM


Sprzedam kurtkę po synu- jesienna, brak kaptura, rozm. 116 , cena 8 zł +10 przesyłka  apandana@gmail.com

GRUBA KURTKA ZIMOWA- SPRZEDAM


SPRZEDAM gruba kurtkę zimową po synku, puchowa  na polarze, stan jak widać , 4-6 lat , cena : 10 zł +13 koszt przesyłki, apandana@gmail.com

KURTKA CHŁOPIĘCA- SPRZEDAM


SPRZEDAM kurtkę na polarku po synku, stan dobry, 6-8 lat , cena 10 zł +10 przesyłka kontakt: apandana@gmail.com

piątek, 6 listopada 2009

Sprzedam 2 puszki w misie

Mam do sprzedania dwie metalowe puszki.
Wymiary:
większa - wysokość 13cm
mniejsza - wysokość 11cm












Puszki były używane. Ślady używania widać głównie w środku. Co jest przedstawione na jednym ze zdjęć.

Cena 20zł łącznie z kosztem przesyłki

kontakt - ollalaa24@wp.pl

Sprzedam drewniany chustecznik w misie

Mam do sprzedania chustecznik w misie.

Zdobiony techniką decoupage.

Jest drewniany. Otwierany od dołu. Wysuwa się denko, żeby włożyć chusteczki.
chustecznik jest nowy.

















Cena 25zł + 8,50zł za paczkę.

kontakt - ollalaa24@wp.pl

sobota, 31 października 2009

Komplet do herbaty

Zapraszam do zakupu fajnego kompletu, który to niedawno znalazłam na strychu. W jego skład wchodzi dzbanuszek i 6 filiżanek.




cena: 15 zł + koszty wysyłki (15 zł)



kontakt: ania1706@poczta.onet.eu

piątek, 30 października 2009

BUTY do jazdy konnej





'


Czarne gumowane buty do jazdy
Wielkość zapisana 42
w środku maja delikatna wyściółkę z siateczki a w części ze skóry
Są trochę zadrapane ale żadnych przetarć i dziur nie maja.
Kupione już używane, córka założyła je 2 razy i jej sie znudziło. Przeleżały zapakowane na strychu 5 lat. Nazwę marki (nie wiem czy jakaś znana czy całkowity nn ) sfotografowałam

Cena 29 zł plus koszty przesyłki.
Może ktoś się nimi jeszcze nacieszy?






















wtorek, 27 października 2009

Firaneczka ... obrusik ...

używana, ale w bardzo dobrym stanie ... ze ślicznego lekko przejrzystego i mięciutkiego materiału ... jak muślin zwiewnego ... z haftem maszynowym, ale jakże uroczym.

Kupiłam jako firaneczkę do kuchni, ale nie mogę się doczekać, aż mój M. wywierci mi dziury na karnisz :( więc na razie postanowiłam ją odsprzedać).

Materiał jest biały z haftowanymi kwiatuszkami w kolorze czarno-biało-ecru-zielonym.

Firaneczka, czy też obrusik ma wymiary: dł. 206 cm, szer. 98 cm.

Cena? Tylko 26 zł :) + koszty przesyłki ... naprawdę warto :)
Chętnych do zakupu proszę o zostawienie komentarza i o potwierdzenie tegoż na mojego maila.
Posted by Picasa

Gazetnik -aktualne!!!


Sprzedam gazetnik, wykonany z drewna egzotycznego.
Cena - 25 zł + przesyłka
Kontakt - marze.wiec.jestem@gmail.com

poniedziałek, 26 października 2009

śliczna filcowa broszka - hand made!

UROCZA BROSZKA wykonana ręcznie z filcu. Doskonała jako dodatek do wszystkiego. W sam do wykorzystania jako ozdoba płaszcza, swetra, czapki, kapelusza, torby.......


wymiary: 11cm x 11 cm




cena: 15 zł + koszt przesyłki (6,50 - list priorytetowy)

śliczna filcowa broszka - hand made!

UROCZA BROSZKA wykonana ręcznie z filcu. W najmodniejszych kolorach. Doskonała jako dodatek do wszystkiego. W sam raz do wykorzystania jako ozdoba płaszcza, swetra, czapki, kapelusza, torby.......


wymiary: 10cm x 8,5 cm

[Photo]

cena: 14 zł + koszt przesyłki (6,50 - list priorytetowy)




wtorek, 20 października 2009

KRYSZTAŁOWA KARAFKA

Sprzedam kryształową karafkę na wino, cena 30 zł +15 zł koszt przesyłki, kontakt: apandana@gmail.com


sobota, 17 października 2009

Wazon


sprzedam wazon
wys. ok 31 cm
cena : 29 zł + przesyłka
kontakt : marze.wiec.jestem@gmail.com

Kubek WITCH


Sprzedam oryginalny kubek z bajki "Witch"
cena : 8 zł + przesyłka
kontakt : marze.wiec.jestem@gmail.com

Kubeczki w kropeczki


Sprzedam 2 kubki w kropki
cena : 10 zł/2 szt. + przesyłka
Kontakt : marze.wiec.jestem@gmail.com

piątek, 16 października 2009

Lawendowa doniczka


Sprzedam doniczkę z lawendowym ornamentem
wys.12 cm śr.14 cm
cena : 10 zł + przesyłka
Kontakt : marze.wiec.jestem@gmail.com

poniedziałek, 12 października 2009

Króliczek biały

Dobrze wychowany biały królik szuka domu... Nie zajmuje dużo miejsca, nie wymaga karmienia, tylko przytulania :-)
Uszyty jest ręcznie z milutkiego polarku. Wysokość ok 15 cm (od czubka ucha do podstawy)
Cena 20 zł (z kosztami wysyłki). Kontakt: nika_002@tlen.pl

Króliczek różowy

Dobrze wychowany różowy królik szuka domu... Nie zajmuje dużo miejsca, nie wymaga karmienia, tylko przytulania :-)
Uszyty jest ręcznie z milutkiego polarku. Wysokość ok 15 cm (od czubka ucha do podstawy)
Cena 20 zł (z kosztami wysyłki). Kontakt: nika_002@tlen.pl

środa, 7 października 2009

KUŹNIA NA ROZDROŻU


15 zł plus koszty
artandsmart@wp.pl

SERCE NA TEMBLAKU


10 zł plus koszty przesyłki
artandsmart@wp.pl

TEREN PRYWATNY


Barbara Kosmowska
cena 10 zł plus koszty
artandsmart@wp.pl

PAMIĘTNIKI BRIGITTE BARDOT


650 STRON ŻYCIA BRIGITTE
cena 15 zł plus koszty
artandsmart@wp.pl

DAISY FAY I CUDOTWÓRCA


Autorka książki "Smażone zielone pomidory" Fannie Flagg
cena 10 zł plus koszty
artandsmart@wp.pl

Kości księżyca



autor: Jonathan Carroll.
cena: 10 zł plus koszty przesyłki
artandsmart@wp.pl
mogę wymienić na inną której nie czytałam.

KOMENTARZE

W związku z różnymi sytuacjami - czasem niezbyt miłymi, postanowiłam utworzyć wątek komentarzowy - proszę o wpisywanie tu komentarzy z przeprowadzonych transakcji z informacją od kogo co i jaki był przebieg transakcji...

wątki ze sprzedanymi rzeczami proszę USUWAĆ!;)

pozdrawiam
odynka

poniedziałek, 5 października 2009

Tajemnica markiza de Valfierno

Wyrafinowana literacko powieść sensacyjno-przygodowa z rozbudowaną psychologią i tłem obyczajowym, osnuta wokół słynnej kradzieży "Mona Lisy" z paryskiego Luwru w 1911 roku.


Twarda oprawa. Czytana raz, nowa.
Cena 12 zł + koszty przesyłki.

Kontakt: zulka76@interia.pl

niedziela, 4 października 2009

Samotność w sieci


Nie trzeba chyba reklamować :)
10zł plus koszty
artandsmart@wp.pl

wtorek, 22 września 2009

Naszyjnik.


Witam mam do sprzedania wisiorek. Podejrzewam, że jest posrebrzany. Nigdy nie noszony.
Cena: 10zł + koszt wysyłki
e-mail: dziunia115@gmail.com

Figurki.


Witam, mam do sprzedania całą rodzinkę Dalmatyńczyków figurek.
Jedynie lekko zakurzone.

Cena: 25 za całość + przesyłka
e-mail: dziunia115@gmail.com

Figurki.






Witam mam do sprzedania 2 figurki. Są w stanie niezniszczonym, jedynie lekko zakurzone
Cena: 10 zł/szt + koszt przesyłki
e-mail : dziunia115@gmail.com

czwartek, 17 września 2009

Szydełkowy słonik



Szydełkowy słonik na szczęście z uchwytem na breloczek.
Wykonany z kordonka i wypełniony watoliną (można prać).
Wysokość 6 cm.

Cena : 15 zł + koszty wysyłki.
E mail : monawmona@wp.pl

środa, 16 września 2009

Woda perfumowana Tea Scent Green 30 ml





Woda perfumowana jak w tytule. Zapach: zielona herbata plus coś, czego nie rozpoznaję, ale mnie nie pasuje (dostałam od mamy). Nieużywane. Podobno zapach zbliżony do Elisabeth Arden Green Tea.

Sprzedam lub wymienię na jedną z następujących rzeczy: garść ciekawych dodatków do scrapbookingu lub ozdabiania kartek; coś fajnego hand-made lub kolczyki.

Cena 8 zł + przesyłka

sygnaturka@gmail.com

Irina Dienieżkina "Daj mi!"



Stan dobry, raz czytana, twarda oprawa. Wydawnictwo "Świat Książki", 2002 rok.

Sprzedam lub wymienię na dobry kryminał lub coś hand-made:)

Cena 12 zł + przesyłka

sygnaturka@gmail.com

Doda Polak "Sprawy rodzinne"



Stan między dobrym a bardzo dobrym, nie czytana, z tyłu resztka naklejki od ceny. Instytut Wydawniczy "Książka i Prasa", brak roku wydania.

Sprzedam lub wymienię na coś interesującego (patrz: moje poprzednie oferty:)

Cena 6 zł + przesyłka

sygnaturka@gmail.com

Stefania Opalska "Miejsce na ziemi"



Zbiór wierszy, stron 32, stan dobry, raz czytana. Biblioteka Debiutów grupy literackiej "Centauro", 2000 rok.

Wymienię na garść sympatycznych guzików lub bawełnianą koronkę:)

sygnaturka@gmail.com

Piotr Śliwiński "Tadeusz Dołęga-Mostowicz"



Stan dobry, nie czytana, Dom Wydawniczy Rebis, 1994 rok, seria "Czytani dzisiaj".
Sprzedam lub wymienię na jakąś książkę, najchętniej dobry kryminał.

Cena 5 zł + przesyłka

sygnaturka@gmail.com

Bogdan Wojdowski "Tamta strona"



Stan dobry, nie czytana, Wydawnictwo Dolnośląskie, 1997 rok.
Sprzedam lub wymienię na jakąś książkę, najchętniej dobry kryminał.

Cena 7 zł +przesyłka

sygnaturka@gmail.com

Woreczek






Mały woreczek, pierwotnie jako pokrowiec na komórkę (stąd małe wymiary), ściągany białym sznureczkiem z dwoma drewnianymi koralikami na końcach. Woreczek jest wyprany.

Cena 5 zł + przesyłka.

sygnaturka@gmail.com

SKRZYNECZKA 3

Sprzedam skrzyneczkę czarna , może być do decoupage, produkcja chińska , wym. 17x12x10 cena 16 zł z przesyłką

SKRZYNECZKA 2

Sprzedam skrzyneczkę do decoupage, produkcja chinska wym.14x9x8 cena 15 zł z przesyłką

SKRZYNECZKA 1

Sprzedam skrzyneczkę do decoupage , produkcja chinska 17x11x10, 16 zł z kosztem przesyłki

poniedziałek, 14 września 2009

Sprzedam korale



Korale słoneczne , drewniane korale obrobione szydełkiem.
Długość korali 100 cm.
Średnica korali 2,5 cm i 1,5 cm.

Cena : 20 zł + koszty przesyłki
Email : monawmona@wp.pl

niedziela, 13 września 2009

Witam!!

Poszukuję do zakupienia narzuty na kanapę i dwa fotele jak również szafki/regału/witrynki na książki!! Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila:))

Szukaj w tym blogu

Ładowanie...